CD5EC470GO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD5EC470GO3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 47PF 2% 300V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CD5EC470GO3.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CD5EC470GO3
Αριθμός εξαρτήματος CD5EC470GO3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 47PF 2% 300V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 25606 pcs Φύλλο δεδομένων CD5EC470GO3.pdf
Τάση - Ονομαστική 300V Ανοχή ±2%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.272" L x 0.142" W (6.90mm x 3.60mm) Σειρά CD5
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.118" (3.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.209" (5.30mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
διηλεκτρικό υλικό Mica Λεπτομερής περιγραφή 47pF Mica Capacitor 300V Radial
χωρητικότητα 47pF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CD5EC430GO3
CD5EC430GO3
Περιγραφή: CAP MICA 43PF 2% 300V RADIAL
Σε απόθεμα: 25886 pcs
Κατεβάστε: CD5EC430GO3.pdf
RFQ
CD5EC470GO3F
CD5EC470GO3F