CD4ED220JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD4ED220JO3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 22PF 5% 500V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CD4ED220JO3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CD4ED220JO3
Αριθμός εξαρτήματος CD4ED220JO3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 22PF 5% 500V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 17064 pcs Φύλλο δεδομένων CD4ED220JO3.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±5%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.291" L x 0.110" W (7.40mm x 2.80mm) Σειρά CD4
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.098" (2.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.220" (5.60mm) Χαρακτηριστικά RF, High Frequency
διηλεκτρικό υλικό Mica Λεπτομερής περιγραφή 22pF Mica Capacitor 500V Radial
χωρητικότητα 22pF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CD4ED220DO3
CD4ED220DO3
Περιγραφή: CAP MICA 22PF 0.5PF 500V RADIAL
Σε απόθεμα: 12101 pcs
Κατεβάστε: CD4ED220DO3.pdf
RFQ
CD4ED200DO3
CD4ED200DO3
Περιγραφή: CAP MICA 20PF 0.5PF 500V RADIAL
Σε απόθεμα: 14657 pcs
Κατεβάστε: CD4ED200DO3.pdf
RFQ
CD4ED220JO3F
CD4ED220JO3F