CD4ED200DO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD4ED200DO3F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 20PF 0.5PF 500V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CD4ED200DO3F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CD4ED200DO3F
Αριθμός εξαρτήματος CD4ED200DO3F Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 20PF 0.5PF 500V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 12193 pcs Φύλλο δεδομένων CD4ED200DO3F.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±0.5pF
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.291" L x 0.110" W (7.40mm x 2.80mm) Σειρά CD4
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα CD4ED200D03F Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.098" (2.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.220" (5.60mm)
Χαρακτηριστικά RF, High Frequency διηλεκτρικό υλικό Mica
Λεπτομερής περιγραφή 20pF Mica Capacitor 500V Radial χωρητικότητα 20pF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CD4CD180DO3
CD4CD180DO3
Περιγραφή: CAP MICA 18PF 0.5PF 500V RADIAL
Σε απόθεμα: 14752 pcs
Κατεβάστε: CD4CD180DO3.pdf
RFQ
CD4CD180DO3F
CD4CD180DO3F
Σε απόθεμα: 14470 pcs
Κατεβάστε: CD4CD180DO3F.pdf
RFQ
CD4ED200DO3
CD4ED200DO3