CD42FD393GO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD42FD393GO3F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 0.039UF 2% 500V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CD42FD393GO3F.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CD42FD393GO3F
Αριθμός εξαρτήματος CD42FD393GO3F Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 0.039UF 2% 500V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3157 pcs Φύλλο δεδομένων CD42FD393GO3F.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±2%
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.449" L x 0.402" W (36.80mm x 10.20mm) Σειρά CD42
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα CD42FD393G03F Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks μόλυβδος Απόσταση 1.063" (27.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.902" (22.90mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose διηλεκτρικό υλικό Mica
Λεπτομερής περιγραφή 0.039µF Mica Capacitor 500V Radial χωρητικότητα 0.039µF