CD42FD393GO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD42FD393GO3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 0.039UF 2% 500V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CD42FD393GO3.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CD42FD393GO3
Αριθμός εξαρτήματος CD42FD393GO3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 0.039UF 2% 500V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 2691 pcs Φύλλο δεδομένων CD42FD393GO3.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±2%
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.449" L x 0.402" W (36.80mm x 10.20mm) Σειρά CD42
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 1.063" (27.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.902" (22.90mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
διηλεκτρικό υλικό Mica Λεπτομερής περιγραφή 0.039µF Mica Capacitor 500V Radial
χωρητικότητα 0.039µF