CD42FC683FO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD42FC683FO3F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 0.068UF 1% 300V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CD42FC683FO3F.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CD42FC683FO3F
Αριθμός εξαρτήματος CD42FC683FO3F Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 0.068UF 1% 300V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2029 pcs Φύλλο δεδομένων CD42FC683FO3F.pdf
Τάση - Ονομαστική 300V Ανοχή ±1%
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.480" L x 0.469" W (37.60mm x 11.90mm) Σειρά CD42
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα CD42FC683F03F Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks μόλυβδος Απόσταση 1.063" (27.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.921" (23.40mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose διηλεκτρικό υλικό Mica
Λεπτομερής περιγραφή 0.068µF Mica Capacitor 300V Radial χωρητικότητα 0.068µF