CD42FC623GO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD42FC623GO3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 0.062UF 2% 300V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CD42FC623GO3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CD42FC623GO3
Αριθμός εξαρτήματος CD42FC623GO3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 0.062UF 2% 300V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 2098 pcs Φύλλο δεδομένων CD42FC623GO3.pdf
Τάση - Ονομαστική 300V Ανοχή ±2%
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.469" L x 0.449" W (37.30mm x 11.40mm) Σειρά CD42
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 1.063" (27.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.921" (23.40mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
διηλεκτρικό υλικό Mica Λεπτομερής περιγραφή 0.062µF Mica Capacitor 300V Radial
χωρητικότητα 0.062µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CD42FC683JO3
CD42FC683JO3
Περιγραφή: CAP MICA 0.068UF 5% 300V RADIAL
Σε απόθεμα: 2612 pcs
Κατεβάστε: CD42FC683JO3.pdf
RFQ
CD42FC623JO3F
CD42FC623JO3F
Περιγραφή: CAP MICA 0.062UF 5% 300V RADIAL
Σε απόθεμα: 2532 pcs
Κατεβάστε: CD42FC623JO3F.pdf
RFQ
CD42FC623GO3F
CD42FC623GO3F