CD30FC273GO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD30FC273GO3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 0.027UF 2% 300V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CD30FC273GO3.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CD30FC273GO3
Αριθμός εξαρτήματος CD30FC273GO3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 0.027UF 2% 300V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 3175 pcs Φύλλο δεδομένων CD30FC273GO3.pdf
Τάση - Ονομαστική 300V Ανοχή ±2%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.819" L x 0.429" W (20.80mm x 10.90mm) Σειρά CD30
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.437" (11.10mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.909" (23.10mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
διηλεκτρικό υλικό Mica Λεπτομερής περιγραφή 0.027µF Mica Capacitor 300V Radial
χωρητικότητα 0.027µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CD30FC253JO3F
CD30FC253JO3F
Περιγραφή: CAP MICA 0.025UF 5% 300V RADIAL
Σε απόθεμα: 3383 pcs
Κατεβάστε: CD30FC253JO3F.pdf
RFQ
CD30FC253GO3F
CD30FC253GO3F
Περιγραφή: CAP MICA 0.025UF 2% 300V RADIAL
Σε απόθεμα: 2722 pcs
Κατεβάστε: CD30FC253GO3F.pdf
RFQ
CD30FC273GO3F
CD30FC273GO3F