CD30FC253GO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD30FC253GO3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 0.025UF 2% 300V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CD30FC253GO3.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CD30FC253GO3
Αριθμός εξαρτήματος CD30FC253GO3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 0.025UF 2% 300V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 3028 pcs Φύλλο δεδομένων CD30FC253GO3.pdf
Τάση - Ονομαστική 300V Ανοχή ±2%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.819" L x 0.429" W (20.80mm x 10.90mm) Σειρά CD30
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.437" (11.10mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.909" (23.10mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
διηλεκτρικό υλικό Mica Λεπτομερής περιγραφή 0.025µF Mica Capacitor 300V Radial
χωρητικότητα 0.025µF