CD10FC301GO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD10FC301GO3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 300PF 2% 300V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CD10FC301GO3.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CD10FC301GO3
Αριθμός εξαρτήματος CD10FC301GO3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 300PF 2% 300V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 23083 pcs Φύλλο δεδομένων CD10FC301GO3.pdf
Τάση - Ονομαστική 300V Ανοχή ±2%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.390" L x 0.220" W (9.90mm x 5.60mm) Σειρά CD10
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.142" (3.60mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.382" (9.70mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
διηλεκτρικό υλικό Mica Λεπτομερής περιγραφή 300pF Mica Capacitor 300V Radial
χωρητικότητα 300pF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CD10FC301FO3
CD10FC301FO3
Περιγραφή: CAP MICA 300PF 1% 300V RADIAL
Σε απόθεμα: 21991 pcs
Κατεβάστε: CD10FC301FO3.pdf
RFQ
CD10FC271GO3F
CD10FC271GO3F
Περιγραφή: CAP MICA 270PF 2% 300V RADIAL
Σε απόθεμα: 24864 pcs
Κατεβάστε: CD10FC271GO3F.pdf
RFQ
CD10FC301GO3F
CD10FC301GO3F