CD10FC301FO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD10FC301FO3F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 300PF 1% 300V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CD10FC301FO3F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CD10FC301FO3F
Αριθμός εξαρτήματος CD10FC301FO3F Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 300PF 1% 300V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 19537 pcs Φύλλο δεδομένων CD10FC301FO3F.pdf
Τάση - Ονομαστική 300V Ανοχή ±1%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.390" L x 0.220" W (9.90mm x 5.60mm) Σειρά CD10
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα CD10FC301F03F Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.142" (3.60mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.382" (9.70mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose διηλεκτρικό υλικό Mica
Λεπτομερής περιγραφή 300pF Mica Capacitor 300V Radial χωρητικότητα 300pF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CD10FC301GO3
CD10FC301GO3
Περιγραφή: CAP MICA 300PF 2% 300V RADIAL
Σε απόθεμα: 23083 pcs
Κατεβάστε: CD10FC301GO3.pdf
RFQ
CD10FC271JO3F
CD10FC271JO3F
Περιγραφή: CAP MICA 270PF 5% 300V RADIAL
Σε απόθεμα: 52618 pcs
Κατεβάστε: CD10FC271JO3F.pdf
RFQ
CD10FC301FO3
CD10FC301FO3