CD10ED820JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD10ED820JO3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 82PF 5% 500V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CD10ED820JO3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CD10ED820JO3
Αριθμός εξαρτήματος CD10ED820JO3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 82PF 5% 500V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 70416 pcs Φύλλο δεδομένων CD10ED820JO3.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±5%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.370" L x 0.201" W (9.40mm x 5.10mm) Σειρά CD10
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα 338-2810 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.142" (3.60mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.350" (8.90mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose διηλεκτρικό υλικό Mica
Λεπτομερής περιγραφή 82pF Mica Capacitor 500V Radial χωρητικότητα 82pF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CD10FA331FO3
CD10FA331FO3
Περιγραφή: CAP MICA 330PF 1% 100V RADIAL
Κατεβάστε: CD10FA331FO3.pdf
RFQ
CD10ED750JO3
CD10ED750JO3
Περιγραφή: CAP MICA 75PF 5% 500V RADIAL
Κατεβάστε: CD10ED750JO3.pdf
RFQ
CD10ED820JO3F
CD10ED820JO3F