CD10ED820FO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD10ED820FO3F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP MICA 82PF 1% 500V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CD10ED820FO3F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CD10ED820FO3F
Αριθμός εξαρτήματος CD10ED820FO3F Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP MICA 82PF 1% 500V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 32604 pcs Φύλλο δεδομένων CD10ED820FO3F.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±1%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.370" L x 0.201" W (9.40mm x 5.10mm) Σειρά CD10
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα CD10ED820F03F Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.142" (3.60mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.350" (8.90mm)
Χαρακτηριστικά General Purpose διηλεκτρικό υλικό Mica
Λεπτομερής περιγραφή 82pF Mica Capacitor 500V Radial χωρητικότητα 82pF