AFK107M2AP44T-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
AFK107M2AP44T-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 100UF 20% 100V SMD
Φύλλα δεδομένων: AFK107M2AP44T-F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AFK107M2AP44T-F Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 100UF 20% 100V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 38608 pcs Φύλλο δεδομένων AFK107M2AP44T-F.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο 0.669" L x 0.748" W (17.00mm x 19.00mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.630" Dia (16.00mm)
Σειρά AFK Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 594.8mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 793mA @ 100kHz Ακροαματικότητα AEC-Q200
Πόλωση Polar Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD Αλλα ονόματα 338-2142-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Ισόβια @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αντίσταση 170 mOhms
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.669" (17.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 170 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 100µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 170 mOhm 5000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 100µF