AFK107M2AP44B-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
AFK107M2AP44B-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 100UF 20% 100V SMD
Φύλλα δεδομένων: AFK107M2AP44B-F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
150 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AFK107M2AP44B-F Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ALUM 100UF 20% 100V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 59542 pcs Φύλλο δεδομένων AFK107M2AP44B-F.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο 0.669" L x 0.748" W (17.00mm x 19.00mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.630" Dia (16.00mm)
Σειρά AFK Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 594.8mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 793mA @ 100kHz Ακροαματικότητα AEC-Q200
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ισόβια @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αντίσταση 170 mOhms
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.669" (17.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 170 mOhm @ 100kHz
Λεπτομερής περιγραφή 100µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 170 mOhm @ 100kHz 5000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 100µF