715P22358LD3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
715P22358LD3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.022UF 5% 800VDC RAD
Φύλλα δεδομένων: 715P22358LD3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 715P22358LD3
Αριθμός εξαρτήματος 715P22358LD3 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP FILM 0.022UF 5% 800VDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 69598 pcs Φύλλο δεδομένων 715P22358LD3.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 800V Τάση Αξιολόγηση - AC 450V
Ανοχή ±5% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.441" Dia x 1.252" L (11.20mm x 31.80mm) Σειρά Orange Drop® 715P
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 338-3435
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.720" (18.30mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.752" (19.10mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 0.022µF Film Capacitor 450V 800V Polypropylene (PP), Metallized Radial
χωρητικότητα 0.022µF εφαρμογές High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT; Snubber