715P22356KA2
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM .022UF 5% 600VDC RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 715P22356KA2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 715P22356KA2
Αριθμός εξαρτήματος 715P22356KA2 Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP FILM .022UF 5% 600VDC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 58859 pcs Φύλλο δεδομένων 715P22356KA2.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 600V Τάση Αξιολόγηση - AC 200V
Ανοχή ±5% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.480" Dia x 0.902" L (12.20mm x 22.90mm) Σειρά Orange Drop® 715P
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.689" (17.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.772" (19.60mm)
Χαρακτηριστικά - διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized
Λεπτομερής περιγραφή 0.022µF Film Capacitor 200V 600V Polypropylene (PP), Metallized Radial χωρητικότητα 0.022µF