474K500CS6G
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP ARRAY 0.47UF 500V 8SMD
Φύλλα δεδομένων: 474K500CS6G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 474K500CS6G
Αριθμός εξαρτήματος 474K500CS6G Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP ARRAY 0.47UF 500V 8SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7841 pcs Φύλλο δεδομένων 474K500CS6G.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±10%
Συντελεστής θερμοκρασίας - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.701" L x 0.625" W (17.80mm x 15.90mm)
Σειρά Capstick® CS Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 8-SMD, Gull Wing
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.319" (8.10mm) διηλεκτρικό υλικό Polymer, Metallized
Λεπτομερής περιγραφή 0.47µF Bussed Capacitor Array 500V 8-SMD, Gull Wing κύκλωμα Τύπος Bussed
χωρητικότητα 0.47µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
474K400RA6-FA
474K400RA6-FA
Περιγραφή: CAP FILM 0.47UF 10% 400VDC RAD
Σε απόθεμα: 60339 pcs
Κατεβάστε: 474K400RA6-FA.pdf
RFQ
474K500CS6G-FA
474K500CS6G-FA