474K400CS6G
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP NETWORK 0.47UF 400V 6SMD
Φύλλα δεδομένων: 474K400CS6G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 474K400CS6G
Αριθμός εξαρτήματος 474K400CS6G Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP NETWORK 0.47UF 400V 6SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6192 pcs Φύλλο δεδομένων 474K400CS6G.pdf
Τάση - Ονομαστική 400V Ανοχή ±10%
Συντελεστής θερμοκρασίας - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.701" L x 0.460" W (17.80mm x 11.70mm)
Σειρά Capstick® CS Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, Gull Wing
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.319" (8.10mm) διηλεκτρικό υλικό Polymer, Metallized
Λεπτομερής περιγραφή 0.47µF Bussed Capacitor Array 400V 6-SMD, Gull Wing κύκλωμα Τύπος Bussed
χωρητικότητα 0.47µF