32FD3702A-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
32FD3702A-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 2UF 10% 370VAC QC TERM
Φύλλα δεδομένων: 32FD3702A-F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 32FD3702A-F
Αριθμός εξαρτήματος 32FD3702A-F Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP FILM 2UF 10% 370VAC QC TERM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 14627 pcs Φύλλο δεδομένων 32FD3702A-F.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC - Τάση Αξιολόγηση - AC 370V
Ανοχή ±10% Λήξη Quick Connect, Disconnect
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.156" L x 1.313" W (54.76mm x 33.35mm), Lip Σειρά MPF
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα Q9559334A
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount, Requires Holder/Bracket
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
μόλυβδος Απόσταση 0.813" (20.64mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά - διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized
Λεπτομερής περιγραφή 2µF Film Capacitor 370V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can χωρητικότητα 2µF
εφαρμογές Motor Run; Power Factor Correction (PFC)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
32FD3703A-F
32FD3703A-F
Περιγραφή: CAP FILM 3UF 10% 370VAC QC TERM
Σε απόθεμα: 10198 pcs
Κατεβάστε: 32FD3703A-F.pdf
RFQ
32FD3701-F
32FD3701-F
Περιγραφή: CAP FILM 1UF 10% 370VAC QC TERM
Κατεβάστε: 32FD3701-F.pdf
RFQ
32FD3702
32FD3702