32FD3701A-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 1UF 10% 370VAC QC TERM
Φύλλα δεδομένων: 32FD3701A-F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
63 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 32FD3701A-F
Αριθμός εξαρτήματος 32FD3701A-F Κατασκευαστής Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή CAP FILM 1UF 10% 370VAC QC TERM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 12061 pcs Φύλλο δεδομένων 32FD3701A-F.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC - Τάση Αξιολόγηση - AC 370V
Ανοχή ±10% Λήξη Quick Connect, Disconnect
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.156" L x 1.313" W (54.76mm x 33.35mm), Lip Σειρά MPF
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C
Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.813" (20.64mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 2.440" (61.98mm)
Χαρακτηριστικά - διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized
Λεπτομερής περιγραφή 1µF Film Capacitor 370V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can χωρητικότητα 1µF