LC20G-101 1/1500
Copal ElectronicsCopal Electronics
LC20G-101 1/1500 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Copal Electronics
Περιγραφή προϊόντος DC GEARED MOTOR 1/1500 12VDC 0.9
Φύλλα δεδομένων: LC20G-101 1/1500.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
15 pcs
30 pcs
60 pcs
105 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LC20G-101 1/1500 Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή DC GEARED MOTOR 1/1500 12VDC 0.9 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1084 pcs Φύλλο δεδομένων LC20G-101 1/1500.pdf
Βάρος 0.133 lb (60.33g) Τάση - Ονομαστική 12VDC
Τύπος DC Motor Ροπή - Ονομαστική (oz-in / mNm) 3.47 / 24.5
Ροπή - μέγιστη ροπή (oz-in / mNm) - Στυλ λήξης Screw Terminal
Μέγεθος / Διαστάσεις Round - 0.787" Dia (20.00mm) Σειρά LC20G
RPM 6000 RPM Ισχύς - Ονομαστική -
Αλλα ονόματα 563-2098 Θερμοκρασία λειτουργίας -
Τοποθέτηση Hole Απόσταση 0.205" (5.20mm) Τύπος κινητήρα -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Μήκος - άξονα και ρουλεμάν 0.276" (7.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Gear Ratio Μείωση 1500 Λειτουργία Gearmotor
Χαρακτηριστικά - κωδικοποιητή Τύπος -
Διάμετρος - Άξονας 0.118" (3.00mm) Λεπτομερής περιγραφή DC Motor Gearmotor 6000 RPM 12VDC
εγκρίσεις -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
LC20G-101 1/150
LC20G-101 1/150
Περιγραφή: DC GEARED MOTOR 1/150 12VDC 0.98
Σε απόθεμα: 1166 pcs
Κατεβάστε: LC20G-101 1/150.pdf
RFQ
LC20A
LC20A
Κατασκευαστές: Microsemi
Περιγραφή: TVS DIODE 20V 32.4V DO202AA
Σε απόθεμα: 7797 pcs
Κατεβάστε: LC20A.pdf
RFQ
LC20G-101 1/25
LC20G-101 1/25
Περιγραφή: DC GEARED MOTOR 1/25 12VDC 0.98M
Κατεβάστε: LC20G-101 1/25.pdf
LC20G-101 1/500
LC20G-101 1/500
Περιγραφή: DC GEARED MOTOR 1/500 12VDC 0.98
Κατεβάστε: LC20G-101 1/500.pdf
LC20G-101 1/1000
LC20G-101 1/1000
Περιγραφή: DC GEARED MOTOR 1/1000 12VDC 0.9
Κατεβάστε: LC20G-101 1/1000.pdf
LC20G-101 1/100
LC20G-101 1/100
Περιγραφή: DC GEARED MOTOR 1/100 12VDC 0.98
Κατεβάστε: LC20G-101 1/100.pdf
LC20G-101 1/50
LC20G-101 1/50
Περιγραφή: DC GEARED MOTOR 1/50 12VDC 0.98M
Κατεβάστε: LC20G-101 1/50.pdf
LC203J2K
LC203J2K
Κατασκευαστές: U.S. Sensor
Περιγραφή: THERMISTOR NTC 20KOHM 3892K BEAD
Κατεβάστε: LC203J2K.pdf
LC20G-101 1/10
LC20G-101 1/10
Περιγραφή: DC GEARED MOTOR 1/10 12VDC 0.98M
Κατεβάστε: LC20G-101 1/10.pdf
LC20G-101 1/300
LC20G-101 1/300
Περιγραφή: DC GEARED MOTOR 1/300 12VDC 0.98
Κατεβάστε: LC20G-101 1/300.pdf
LC22
LC22
Κατασκευαστές: Microsemi
Περιγραφή: TVS DIODE 22V 39.4V DO202AA