LC20G-101 1/1000
Copal ElectronicsCopal Electronics
LC20G-101 1/1000 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Copal Electronics
Περιγραφή προϊόντος DC GEARED MOTOR 1/1000 12VDC 0.9
Φύλλα δεδομένων: LC20G-101 1/1000.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
15 pcs
30 pcs
60 pcs
105 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LC20G-101 1/1000 Κατασκευαστής Copal Electronics
Περιγραφή DC GEARED MOTOR 1/1000 12VDC 0.9 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1326 pcs Φύλλο δεδομένων LC20G-101 1/1000.pdf
Βάρος 0.133 lb (60.33g) Τάση - Ονομαστική 12VDC
Τύπος DC Motor Ροπή - Ονομαστική (oz-in / mNm) 3.47 / 24.5
Ροπή - μέγιστη ροπή (oz-in / mNm) - Στυλ λήξης Screw Terminal
Μέγεθος / Διαστάσεις Round - 0.787" Dia (20.00mm) Σειρά LC20G
RPM 6000 RPM Ισχύς - Ονομαστική -
Αλλα ονόματα 563-2097 Θερμοκρασία λειτουργίας -
Τοποθέτηση Hole Απόσταση 0.205" (5.20mm) Τύπος κινητήρα -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Μήκος - άξονα και ρουλεμάν 0.276" (7.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Gear Ratio Μείωση 1000 Λειτουργία Gearmotor
Χαρακτηριστικά - κωδικοποιητή Τύπος -
Διάμετρος - Άξονας 0.118" (3.00mm) Λεπτομερής περιγραφή DC Motor Gearmotor 6000 RPM 12VDC
εγκρίσεις -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
LC20G-101 1/10
LC20G-101 1/10
Περιγραφή: DC GEARED MOTOR 1/10 12VDC 0.98M
Σε απόθεμα: 1162 pcs
Κατεβάστε: LC20G-101 1/10.pdf
RFQ
LC20
LC20
Κατασκευαστές: Microsemi
Περιγραφή: TVS DIODE 20V 35.8V DO202AA
Σε απόθεμα: 7930 pcs
Κατεβάστε: LC20.pdf
RFQ
LC20G-101 1/300
LC20G-101 1/300
Περιγραφή: DC GEARED MOTOR 1/300 12VDC 0.98
Κατεβάστε: LC20G-101 1/300.pdf
LC20G-101 1/25
LC20G-101 1/25
Περιγραφή: DC GEARED MOTOR 1/25 12VDC 0.98M
Κατεβάστε: LC20G-101 1/25.pdf
LC200-UMTS STARTER KIT (EU)
LC200-UMTS STARTER KIT (EU)
Κατασκευαστές: Siretta
Περιγραφή: ROUTER 3G EVDO REV B GPS
Σε απόθεμα: 299 pcs
Κατεβάστε: LC200-UMTS STARTER KIT (EU).pdf
LC20G-101 1/150
LC20G-101 1/150
Περιγραφή: DC GEARED MOTOR 1/150 12VDC 0.98
Κατεβάστε: LC20G-101 1/150.pdf
LC20G-101 1/500
LC20G-101 1/500
Περιγραφή: DC GEARED MOTOR 1/500 12VDC 0.98
Κατεβάστε: LC20G-101 1/500.pdf
LC20A
LC20A
Κατασκευαστές: Microsemi
Περιγραφή: TVS DIODE 20V 32.4V DO202AA
Κατεβάστε: LC20A.pdf
LC203J2K
LC203J2K
Κατασκευαστές: U.S. Sensor
Περιγραφή: THERMISTOR NTC 20KOHM 3892K BEAD
Κατεβάστε: LC203J2K.pdf
LC20G-101 1/50
LC20G-101 1/50
Περιγραφή: DC GEARED MOTOR 1/50 12VDC 0.98M
Κατεβάστε: LC20G-101 1/50.pdf
LC20G-101 1/100
LC20G-101 1/100
Περιγραφή: DC GEARED MOTOR 1/100 12VDC 0.98
Κατεβάστε: LC20G-101 1/100.pdf
LC20G-101 1/1500
LC20G-101 1/1500
Περιγραφή: DC GEARED MOTOR 1/1500 12VDC 0.9
Κατεβάστε: LC20G-101 1/1500.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών