35RASMT4BHNTRX
Conxall / SwitchcraftConxall / Switchcraft
35RASMT4BHNTRX Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Conxall / Switchcraft
Περιγραφή προϊόντος CONN JACK STEREO 3.5MM SMD R/A
Φύλλα δεδομένων: 35RASMT4BHNTRX.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 35RASMT4BHNTRX Κατασκευαστής Conxall / Switchcraft
Περιγραφή CONN JACK STEREO 3.5MM SMD R/A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 73470 pcs Φύλλο δεδομένων 35RASMT4BHNTRX.pdf
Τάση - Ονομαστική 250VAC Μέγεθος νήματος -
Λήξη Solder σήμα Lines Stereo (3 Conductor, TRS)
θωράκιση Unshielded Σειρά 35RASMT
Πίνακας Hole Μέγεθος - Συσκευασία Cut Tape (CT)
Αλλα ονόματα SC1488-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C
Αριθμός θέσεων / Επαφές 3 Conductors, 5 Contacts τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μήκος / βάθος ζευγαρώματος -
Εσωτερική Switch (s) Two Switches Χρώμα μόνωσης -
Βιομηχανική αναγνωρισμένη διάμετρος ζευγαρώματος 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone περιλαμβάνει -
Υλικό περιβλήματος Thermoplastic Γένος Female
Χαρακτηριστικά Board Guide Λεπτομερής περιγραφή 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone Phone Jack Stereo (3 Conductor, TRS) Connector Solder
τρέχουσα Αξιολόγηση 3A Επικοινωνία Υλικό - Επίστρωση Silver
Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy Τύπος υποδοχής Phone Jack
καλώδιο Εγκαίνια - Υλικό σώματος -
χρώμα σώματος Black Πραγματική διάμετρος 0.142" (3.60mm)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
35RASMT2AHNTRX
35RASMT2AHNTRX
Περιγραφή: CONN JACK MONO 3.5MM SMD R/A
Σε απόθεμα: 68343 pcs
Κατεβάστε: 35RASMT2AHNTRX.pdf
RFQ
35RM3L
35RM3L
Περιγραφή: 3.5MM JACK, PANEL MOUNT, STEREO,
Σε απόθεμα: 14703 pcs
Κατεβάστε: 35RM3L.pdf
RFQ
35RX301000M12.5X25
35RX301000M12.5X25
Κατασκευαστές: Rubycon
Περιγραφή: CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL