35RASMT3BHNTRX
Conxall / SwitchcraftConxall / Switchcraft
35RASMT3BHNTRX Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Conxall / Switchcraft
Περιγραφή προϊόντος CONN JACK STEREO 3.5MM SMD R/A
Φύλλα δεδομένων: 35RASMT3BHNTRX.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 35RASMT3BHNTRX Κατασκευαστής Conxall / Switchcraft
Περιγραφή CONN JACK STEREO 3.5MM SMD R/A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 28396 pcs Φύλλο δεδομένων 35RASMT3BHNTRX.pdf
Τάση - Ονομαστική 250VAC Μέγεθος νήματος -
Λήξη Solder σήμα Lines Stereo (3 Conductor, TRS)
θωράκιση Unshielded Σειρά 35RASMT
Πίνακας Hole Μέγεθος - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Αλλα ονόματα 35RASMT3BHNTR
35RASMT3BHNTR-ND
35RASMT3BHNTRX-ND
SC2853
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C
Αριθμός θέσεων / Επαφές 3 Conductors, 4 Contacts τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle
Μήκος / βάθος ζευγαρώματος - Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Χρώμα μόνωσης - Βιομηχανική αναγνωρισμένη διάμετρος ζευγαρώματος 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone
περιλαμβάνει - Υλικό περιβλήματος Thermoplastic
Γένος Female Χαρακτηριστικά Board Guide
Λεπτομερής περιγραφή 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone Phone Jack Stereo (3 Conductor, TRS) Connector Solder τρέχουσα Αξιολόγηση 3A
Επικοινωνία Υλικό - Επίστρωση Silver Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy
Τύπος υποδοχής Phone Jack καλώδιο Εγκαίνια -
Υλικό σώματος - χρώμα σώματος Black
Πραγματική διάμετρος 0.142" (3.60mm)