HV-22-1-025
CicoilCicoil
HV-22-1-025 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cicoil
Περιγραφή προϊόντος HOOK-UP STRND 22AWG 25'
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του HV-22-1-025
Αριθμός εξαρτήματος HV-22-1-025 Κατασκευαστής Cicoil
Διαθέσιμη ποσότητα 5840 pcs Φύλλο δεδομένων
Gauge Wire 22 AWG Τάση -
Σειρά - Ακροαματικότητα -
Αλλα ονόματα HV-22-1
HV-22-1-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μήκος 25.00' (7.62m)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant μπουφάν χρώμα -
Jacket (μόνωση) Πάχος - Jacket (μόνωση) Υλικό Flexx-Sil™
Jacket (μόνωση) Διάμετρος - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 22 AWG Hook-Up Wire 25.00' (7.62m) μαέστρος Strand -
μαέστρος Υλικό - Τύπος καλωδίου Hook-Up
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
HV-5RYG70
HV-5RYG70
Κατασκευαστές: Inolux
Περιγραφή: LED RED/YLW-GREEN DIFF 5MM T/H
Σε απόθεμα: 816335 pcs
Κατεβάστε: HV-5RYG70.pdf
RFQ
HV-AT(20)-PJ
HV-AT(20)-PJ
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: RF ATTENUATOR 20DB 50OHM V CONN