HV-16-1-025
CicoilCicoil
HV-16-1-025 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Cicoil
Περιγραφή προϊόντος HOOK-UP STRND 16AWG 25'
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του HV-16-1-025
Αριθμός εξαρτήματος HV-16-1-025 Κατασκευαστής Cicoil
Διαθέσιμη ποσότητα 5760 pcs Φύλλο δεδομένων
Gauge Wire 16 AWG Τάση -
Σειρά - Ακροαματικότητα -
Αλλα ονόματα HV-16-1
HV-16-1-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μήκος 25.00' (7.62m)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant μπουφάν χρώμα -
Jacket (μόνωση) Πάχος - Jacket (μόνωση) Υλικό Flexx-Sil™
Jacket (μόνωση) Διάμετρος - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 16 AWG Hook-Up Wire 25.00' (7.62m) μαέστρος Strand -
μαέστρος Υλικό - Τύπος καλωδίου Hook-Up
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
HV-5RGB60
HV-5RGB60
Κατασκευαστές: Inolux
Περιγραφή: LED RGB DIFFUSED 5MM T/H
Σε απόθεμα: 201629 pcs
Κατεβάστε: HV-5RGB60.pdf
RFQ
HV-AT(10)-PJ
HV-AT(10)-PJ
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: RF ATTENUATOR 10DB 50OHM V CONN