PCB3007-1
Chip Quik, Inc.Chip Quik, Inc.
PCB3007-1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: PCB3007-1
Κατασκευαστής / Μάρκα: Chip Quik, Inc.
Περιγραφή προϊόντος SOT23 TO DIP SMT ADAPTER
Φύλλα δεδομένων: 1.PCB3007-1.pdf2.PCB3007-1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PCB3007-1
Αριθμός εξαρτήματος PCB3007-1 Κατασκευαστής Chip Quik, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 53187 pcs Φύλλο δεδομένων 1.PCB3007-1.pdf2.PCB3007-1.pdf
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.400" x 0.300" (10.16mm x 7.62mm) Σειρά Proto-Advantage
Πρώτο Τύπος Διοικητικό Συμβούλιο SMD to DIP Πίσσα 0.037" (0.95mm)
πακέτο Αποδεκτό SOT-23 Αριθμός θέσεων 6
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό FR4 Epoxy Glass
Διοικητικό συμβούλιο Πάχος 0.062" (1.57mm) 1/16"