PCB2B28A
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: PCB2B28A
Περιγραφή προϊόντος TERM BLOCK CARD EDGE 28POS GOLD
Φύλλα δεδομένων: PCB2B28A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
144 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PCB2B28A
Αριθμός εξαρτήματος PCB2B28A Κατασκευαστής Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή TERM BLOCK CARD EDGE 28POS GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1135 pcs Φύλλο δεδομένων PCB2B28A.pdf
Gauge Wire 12 AWG Σειρά PCB2B, Buchanan
Αλλα ονόματα 7-1437410-8
7-1437410-8-ND
τοποθέτηση Τύπος Board Mounted
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Μετατροπή σε (Adapter End) Card Edge Connector, 28 Pos
Μετατρέψτε Από (Adapter End) Terminal Blocks, Screw Connection, 28 Pos, 2 Rows