F200T254P20
Chip Quik, Inc.Chip Quik, Inc.
F200T254P20 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Chip Quik, Inc.
Περιγραφή προϊόντος PITCH CHANGER 2.00 MM TO 2.54 MM
Φύλλα δεδομένων: F200T254P20.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του F200T254P20
Αριθμός εξαρτήματος F200T254P20 Κατασκευαστής Chip Quik, Inc.
Περιγραφή PITCH CHANGER 2.00 MM TO 2.54 MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 26762 pcs Φύλλο δεδομένων F200T254P20.pdf
Σειρά Proto-Advantage Πρώτο Τύπος Διοικητικό Συμβούλιο Plated Through Hole to Plated Through Hole
Πίσσα 0.079" (2.00mm) Αριθμός θέσεων 20
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό FR4 Epoxy Glass
Διοικητικό συμβούλιο Πάχος 0.063" (1.60mm)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
F20315RN02QE
F20315RN02QE
Κατασκευαστές: C&K
Περιγραφή: SWITCH ROTARY 3POS 4A 125V