F200T254P10
Chip Quik, Inc.Chip Quik, Inc.
F200T254P10 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Chip Quik, Inc.
Περιγραφή προϊόντος PITCH CHANGER 2.00 MM TO 2.54 MM
Φύλλα δεδομένων: F200T254P10.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του F200T254P10
Αριθμός εξαρτήματος F200T254P10 Κατασκευαστής Chip Quik, Inc.
Περιγραφή PITCH CHANGER 2.00 MM TO 2.54 MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 56550 pcs Φύλλο δεδομένων F200T254P10.pdf
Σειρά Proto-Advantage Πρώτο Τύπος Διοικητικό Συμβούλιο Plated Through Hole to Plated Through Hole
Πίσσα 0.079" (2.00mm) Αριθμός θέσεων 10
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό FR4 Epoxy Glass
Διοικητικό συμβούλιο Πάχος 0.063" (1.60mm)