CQ220-16N
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: CQ220-16N
Περιγραφή προϊόντος TRIAC 16A TO-220
Φύλλα δεδομένων: CQ220-16N.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CQ220-16N
Αριθμός εξαρτήματος CQ220-16N Κατασκευαστής Central Semiconductor
Περιγραφή TRIAC 16A TO-220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5449 pcs Φύλλο δεδομένων CQ220-16N.pdf
Τάσης - μέλος Off 800V Τάσης - Πύλη Trigger (VGT) (Max) 2.5V
Triac Τύπος Internally Triggered Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220
Σειρά - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή TRIAC Internally Triggered 800V 16A Through Hole TO-220
Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (RMS)) (Max) 16A Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) -
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 25mA Διαμόρφωση Single