CQ220-12N
Central SemiconductorCentral Semiconductor
Central Semiconductor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: CQ220-12N
Περιγραφή προϊόντος TRIAC 12A TO-220
Φύλλα δεδομένων: CQ220-12N.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CQ220-12N
Αριθμός εξαρτήματος CQ220-12N Κατασκευαστής Central Semiconductor
Περιγραφή TRIAC 12A TO-220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4310 pcs Φύλλο δεδομένων CQ220-12N.pdf
Τάσης - μέλος Off 800V Τάσης - Πύλη Trigger (VGT) (Max) 2.5V
Triac Τύπος Internally Triggered Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220
Σειρά - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή TRIAC Internally Triggered 800V 12A Through Hole TO-220
Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (RMS)) (Max) 12A Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) -
Τρέχουσες - Hold (Ιη) (Max) 25mA Τρέχουσες - Πύλη Trigger (IGT) (Max) 50mA