CBR25-040P
Central SemiconductorCentral Semiconductor
CBR25-040P Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Central Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος RECT BRIDGE 25A 400V 4CASE FP
Φύλλα δεδομένων: CBR25-040P.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CBR25-040P
Αριθμός εξαρτήματος CBR25-040P Κατασκευαστής Central Semiconductor
Περιγραφή RECT BRIDGE 25A 400V 4CASE FP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5893 pcs Φύλλο δεδομένων CBR25-040P.pdf
Τάσης - Peak Reverse (Max) 400V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.2V @ 12.5A
Τεχνολογία Standard Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 4-Case FP
Σειρά - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 4-Square, FP Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος QC Terminal Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Single Phase
Λεπτομερής περιγραφή Bridge Rectifier Single Phase Standard 400V QC Terminal 4-Case FP Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 10µA @ 400V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 25A