CBR25-020P
Central SemiconductorCentral Semiconductor
CBR25-020P Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Central Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος RECT BRIDGE 25A 200V 4CASE FP
Φύλλα δεδομένων: CBR25-020P.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CBR25-020P
Αριθμός εξαρτήματος CBR25-020P Κατασκευαστής Central Semiconductor
Περιγραφή RECT BRIDGE 25A 200V 4CASE FP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5159 pcs Φύλλο δεδομένων CBR25-020P.pdf
Τάσης - Peak Reverse (Max) 200V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.2V @ 12.5A
Τεχνολογία Standard Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 4-Case FP
Σειρά - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 4-Square, FP Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος QC Terminal Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Single Phase
Λεπτομερής περιγραφή Bridge Rectifier Single Phase Standard 200V QC Terminal 4-Case FP Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 10µA @ 200V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 25A
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CBR2-L020M
CBR2-L020M
Περιγραφή: BRIDGE RECT 1PHASE 200V 2A B-M
Σε απόθεμα: 105336 pcs
Κατεβάστε: CBR2-L020M.pdf
RFQ
CBR2M-M
CBR2M-M
Κατασκευαστές: Panduit
Περιγραφή: CABLE TIE MINI NAT 7.2"