BZX84C7V5 TR
Central SemiconductorCentral Semiconductor
BZX84C7V5 TR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Central Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 7.5V 350MW SOT23
Φύλλα δεδομένων: BZX84C7V5 TR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BZX84C7V5 TR
Αριθμός εξαρτήματος BZX84C7V5 TR Κατασκευαστής Central Semiconductor
Περιγραφή DIODE ZENER 7.5V 350MW SOT23 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 391740 pcs Φύλλο δεδομένων BZX84C7V5 TR.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 7.5V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23
Σειρά - Ισχύς - Max 350mW
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Αλλα ονόματα BZX84C7V5 CT
BZX84C7V5 CT-ND
BZX84C7V5CSCT
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 15 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 7.5V 350mW ±5% Surface Mount SOT-23
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1µA @ 5V
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BZX84C7V5 RFG
BZX84C7V5 RFG
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή: DIODE ZENER 7.5V 300MW SOT23
Σε απόθεμα: 1716678 pcs
Κατεβάστε: BZX84C7V5 RFG.pdf
RFQ
BZX84C7V5-7
BZX84C7V5-7
Κατασκευαστές: Diodes Incorporated
Περιγραφή: DIODE ZENER 7.5V 300MW SOT23-3
Κατεβάστε: BZX84C7V5-7.pdf
RFQ
BZX84C7V5-G3-08
BZX84C7V5-G3-08
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Κατεβάστε: BZX84C7V5-G3-08.pdf
BZX84C7V5-G3-18
BZX84C7V5-G3-18
Κατεβάστε: BZX84C7V5-G3-18.pdf
BZX84C75LT1G
BZX84C75LT1G
Κατασκευαστές: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή: DIODE ZENER 75V 225MW SOT23-3
Κατεβάστε: BZX84C75LT1G.pdf
BZX84C75LT1
BZX84C75LT1
Κατεβάστε: BZX84C75LT1.pdf
BZX84C7V5
BZX84C7V5
Περιγραφή: DIODE ZENER 7.5V 350MW SOT23-3
Κατεβάστε: BZX84C7V5.pdf
BZX84C7V5-E3-18
BZX84C7V5-E3-18
Κατεβάστε: BZX84C7V5-E3-18.pdf
BZX84C75LT3G
BZX84C75LT3G
Κατεβάστε: BZX84C75LT3G.pdf
BZX84C7V5-7-F
BZX84C7V5-7-F
Κατεβάστε: BZX84C7V5-7-F.pdf
BZX84C75LT3
BZX84C75LT3
Κατεβάστε: BZX84C75LT3.pdf
BZX84C7V5-E3-08
BZX84C7V5-E3-08
Κατεβάστε: BZX84C7V5-E3-08.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών