BZX84C7V5
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: BZX84C7V5
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 7.5V 350MW SOT23-3
Φύλλα δεδομένων: 1.BZX84C7V5.pdf2.BZX84C7V5.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BZX84C7V5
Αριθμός εξαρτήματος BZX84C7V5 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή DIODE ZENER 7.5V 350MW SOT23-3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5799 pcs Φύλλο δεδομένων 1.BZX84C7V5.pdf2.BZX84C7V5.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 7.5V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA
Ανοχή ±6% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-3 (TO-236)
Σειρά - Ισχύς - Max 350mW
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Αλλα ονόματα BZX84C7V5FSDKR Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 15 Ohms
Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 7.5V 350mW ±6% Surface Mount SOT-23-3 (TO-236) Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1µA @ 5V
Αριθμός μέρους βάσης BZX84C7V5
Σχετικά προϊόντα
BZX84C7V5-7
BZX84C7V5-7
Κατασκευαστές: Diodes Incorporated
Περιγραφή: DIODE ZENER 7.5V 300MW SOT23-3
Σε απόθεμα: 5857 pcs
Κατεβάστε: BZX84C7V5-7.pdf
RFQ
BZX84C7V5 RFG
BZX84C7V5 RFG
Κατασκευαστές: TSC (Taiwan Semiconductor)
Περιγραφή: DIODE ZENER 7.5V 300MW SOT23