PL22CHLG110
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
Carlo Gavazzi
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος PLT LIGHT 110 VAC/DC GREEN LED
Φύλλα δεδομένων: PL22CHLG110.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PL22CHLG110
Αριθμός εξαρτήματος PL22CHLG110 Κατασκευαστής Carlo Gavazzi
Περιγραφή PLT LIGHT 110 VAC/DC GREEN LED Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6233 pcs Φύλλο δεδομένων PL22CHLG110.pdf
Μήκος κύματος - Peak - Τάση 110V
Οπτική γωνία - Τύπος LED
Στυλ λήξης - Σειρά PL
Ακροαματικότητα AC/DC Σχήμα κοπής πλαισίου Round
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις 0.866" (22.00mm) Αλλα ονόματα 1864-2606
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Millicandela Αξιολόγηση -
Διαφάνεια φακού - Στυλ φακό / Μέγεθος Round with Flat Top, 29.00mm
φακός χρώμα - Χρώμα λάμπας Green
Προστασία Ingress IP65 Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή LED Panel Indicator Green 110V 18mA Round with Flat Top, 29.00mm Ρεύμα 18mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PL22CHLW110
PL22CHLW110
Περιγραφή: PLT LIGHT 110 VAC/DC CLEAR LED