PL22CHLB24
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
Carlo Gavazzi
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος PLT LIGHT 24 VAC/DC BLUE LED
Φύλλα δεδομένων: PL22CHLB24.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PL22CHLB24
Αριθμός εξαρτήματος PL22CHLB24 Κατασκευαστής Carlo Gavazzi
Περιγραφή PLT LIGHT 24 VAC/DC BLUE LED Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5757 pcs Φύλλο δεδομένων PL22CHLB24.pdf
Μήκος κύματος - Peak - Τάση 24V
Οπτική γωνία - Τύπος LED
Στυλ λήξης - Σειρά PL
Ακροαματικότητα AC/DC Σχήμα κοπής πλαισίου Round
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις 0.866" (22.00mm) Αλλα ονόματα 1864-2605
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Millicandela Αξιολόγηση -
Διαφάνεια φακού - Στυλ φακό / Μέγεθος Round with Flat Top, 29.00mm
φακός χρώμα - Χρώμα λάμπας Blue
Προστασία Ingress IP65 Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή LED Panel Indicator Blue 24V 18mA Round with Flat Top, 29.00mm Ρεύμα 18mA