PD30ETR60PAM5SA
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SEN PHT RR 6M PNP NO+NC
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PD30ETR60PAM5SA Κατασκευαστής Carlo Gavazzi
Περιγραφή SEN PHT RR 6M PNP NO+NC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1040 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια 10 V ~ 30 V Σειρά -
Μέθοδος ανίχνευσης Retroreflective, Polarized Απόσταση ανίχνευσης 236.2" (6m)
Χρόνος απόκρισης 500µs Διαμόρφωση εξόδου PNP
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 60°C (TA) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable