PD30ETR60NASA
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
Carlo Gavazzi
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SEN PHT RR 6M NPN NO+NC
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση αποθεμάτων 918 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 918 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PD30ETR60NASA
Αριθμός εξαρτήματος PD30ETR60NASA Κατασκευαστής Carlo Gavazzi
Περιγραφή SEN PHT RR 6M NPN NO+NC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 918 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια 10 V ~ 30 V Σειρά -
Μέθοδος ανίχνευσης Retroreflective, Polarized Απόσταση ανίχνευσης 236.2" (6m)
Χρόνος απόκρισης 500µs Διαμόρφωση εξόδου NPN
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 60°C (TA) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Πηγή φωτός Infrared (850nm) Προστασία Ingress IP68, IP69K
Μέθοδος σύνδεσης Cable καλώδιο Μήκος 78.740" (2000.00mm)