PD30CNP50PAM5PS
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
PD30CNP50PAM5PS Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Carlo Gavazzi
Περιγραφή προϊόντος PHT PRR 5M PNP NO+NC
Φύλλα δεδομένων: PD30CNP50PAM5PS.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PD30CNP50PAM5PS Κατασκευαστής Carlo Gavazzi
Περιγραφή PHT PRR 5M PNP NO+NC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1329 pcs Φύλλο δεδομένων PD30CNP50PAM5PS.pdf
Τάσης - Προμήθεια 10 V ~ 30 V Σειρά PD
Μέθοδος ανίχνευσης Retroreflective Απόσταση ανίχνευσης 196.850" (5m)
Χρόνος απόκρισης 500µs Διαμόρφωση εξόδου PNP
Αλλα ονόματα 1864-2109 Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 60°C