PD30CNP06PPM5RT
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
PD30CNP06PPM5RT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Carlo Gavazzi
Περιγραφή προϊόντος PHT PRR 1M PNP NO/NC RT
Φύλλα δεδομένων: PD30CNP06PPM5RT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PD30CNP06PPM5RT Κατασκευαστής Carlo Gavazzi
Περιγραφή PHT PRR 1M PNP NO/NC RT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1083 pcs Φύλλο δεδομένων PD30CNP06PPM5RT.pdf
Τάσης - Προμήθεια 10 V ~ 30 V Σειρά PD
Μέθοδος ανίχνευσης Retroreflective Απόσταση ανίχνευσης 236.22" (6m)
Χρόνος απόκρισης 500µs Διαμόρφωση εξόδου PNP
Αλλα ονόματα 1864-2106 Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 55°C