PD30CNP06NPDU
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
PD30CNP06NPDU Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Carlo Gavazzi
Περιγραφή προϊόντος PHT PRR 1M NPN NO/NC DU
Φύλλα δεδομένων: PD30CNP06NPDU.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PD30CNP06NPDU
Αριθμός εξαρτήματος PD30CNP06NPDU Κατασκευαστής Carlo Gavazzi
Περιγραφή PHT PRR 1M NPN NO/NC DU Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1157 pcs Φύλλο δεδομένων PD30CNP06NPDU.pdf
Τάσης - Προμήθεια 10 V ~ 30 V Σειρά PD
Μέθοδος ανίχνευσης Retroreflective Απόσταση ανίχνευσης 236.22" (6m)
Χρόνος απόκρισης 500µs Διαμόρφωση εξόδου NPN
Αλλα ονόματα 1864-2099 Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 55°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Πηγή φωτός Red (660nm)
Προστασία Ingress IEC 60529 IP67 Μέθοδος σύνδεσης Cable
καλώδιο Μήκος 78.740" (2000.00mm) Τύπος προσαρμογής Teaching Method