PD30CNG02PPRT
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
Carlo Gavazzi
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SEN PHT RGR 2M PNP NO/NC RT
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση αποθεμάτων 895 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 895 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PD30CNG02PPRT
Αριθμός εξαρτήματος PD30CNG02PPRT Κατασκευαστής Carlo Gavazzi
Περιγραφή SEN PHT RGR 2M PNP NO/NC RT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 895 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια 10 V ~ 30 V Σειρά -
Μέθοδος ανίχνευσης Retroreflective Απόσταση ανίχνευσης 78.740" (2m)
Χρόνος απόκρισης 500µs Διαμόρφωση εξόδου PNP
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 55°C (TA) Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Πηγή φωτός Infrared (617nm) Προστασία Ingress IP67
Μέθοδος σύνδεσης Cable καλώδιο Μήκος 78.740" (2000.00mm)