GMB63H2PC30
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
GMB63H2PC30 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Carlo Gavazzi
Περιγραφή προϊόντος MCB HV UL489 C 2P 30A LUG T
Φύλλα δεδομένων: GMB63H2PC30.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του GMB63H2PC30
Αριθμός εξαρτήματος GMB63H2PC30 Κατασκευαστής Carlo Gavazzi
Περιγραφή MCB HV UL489 C 2P 30A LUG T Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2878 pcs Φύλλο δεδομένων GMB63H2PC30.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 125V Τάση Αξιολόγηση - AC 240V
Σειρά GMB63 Αλλα ονόματα 1864-2245
Αριθμός των Πολωνών 2 τοποθέτηση Τύπος DIN Rail
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) -
Φωτισμός None τρέχουσα Αξιολόγηση 30A
Breaker Τύπος Thermal Magnetic ενεργοποιητής Τύπος Lever
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
GMB63H2PC3
GMB63H2PC3
Κατασκευαστές: Carlo Gavazzi
Περιγραφή: CIR BRKR THERM-MAG 3A 480/277V