GMB63H2PC20
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
GMB63H2PC20 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Carlo Gavazzi
Περιγραφή προϊόντος CIR BRKR THERM-MAG 20A 480/277V
Φύλλα δεδομένων: GMB63H2PC20.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του GMB63H2PC20
Αριθμός εξαρτήματος GMB63H2PC20 Κατασκευαστής Carlo Gavazzi
Περιγραφή CIR BRKR THERM-MAG 20A 480/277V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2013 pcs Φύλλο δεδομένων GMB63H2PC20.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 480V Σειρά GMB63
Αλλα ονόματα 1864-1398 Αριθμός των Πολωνών 2
τοποθέτηση Τύπος DIN Rail Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) -
Φωτισμός None τρέχουσα Αξιολόγηση 20A
Breaker Τύπος Thermal Magnetic ενεργοποιητής Τύπος Lever
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
GMB63H2PC2
GMB63H2PC2
Κατασκευαστές: Carlo Gavazzi
Περιγραφή: CIR BRKR THERM-MAG 2A 480/277V