CLP2FA1B115
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
CLP2FA1B115 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Carlo Gavazzi
Περιγραφή προϊόντος COND LEVEL 2+1 MULTIPLEX PLG
Φύλλα δεδομένων: CLP2FA1B115.pdf
Κατάσταση αποθεμάτων 495 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 495 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CLP2FA1B115
Αριθμός εξαρτήματος CLP2FA1B115 Κατασκευαστής Carlo Gavazzi
Περιγραφή COND LEVEL 2+1 MULTIPLEX PLG Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 495 pcs Φύλλο δεδομένων CLP2FA1B115.pdf
Τάσης - Προμήθεια 115VAC Τύπος High/Low Level
Στυλ λήξης Plug In, 11 Pin (Octal) Σειρά CL
ευαισθησία 250Ohm ~ 500kOhm Τύπος εξόδου Relay
Αλλα ονόματα 1864-1619 Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 50°C
τοποθέτηση Τύπος Socketable Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Τύπος υγρού Chemical Solutions, Waste Water Χαρακτηριστικά Adjustable Sensitivity
Απόσταση - Έλεγχος στον αισθητήρα (μέγιστο) - Λεπτομερής περιγραφή Liquid Level Controller High/Low Level SPDT (1 Form C) 115VAC Socketable
Επικοινωνία Αξιολόγηση @ Τάσης 8A @ 250VAC Φόρμα Επικοινωνίας SPDT (1 Form C)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CLP2SETN
CLP2SETN
Κατασκευαστές: Apex Tool Group
Περιγραφή: LOCK PLIER SET-2PIECE CLP2SET
Σε απόθεμα: 4577 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
CLP2EA1CM24
CLP2EA1CM24
Κατασκευαστές: Carlo Gavazzi
Περιγραφή: CONTROL LIQ LEV DPDT 24 V AC/DC