CLP2EB1B230
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
Carlo Gavazzi
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος COND LEVEL 2+1 SPDT PLG
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση αποθεμάτων 712 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 712 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CLP2EB1B230
Αριθμός εξαρτήματος CLP2EB1B230 Κατασκευαστής Carlo Gavazzi
Περιγραφή COND LEVEL 2+1 SPDT PLG Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 712 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια 230VAC Τύπος High/Low Level
Στυλ λήξης Plug In, 11 Pin (Octal) Σειρά CL
ευαισθησία 5kOhm ~ 150kOhm Τύπος εξόδου Relay
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 50°C τοποθέτηση Τύπος Socketable
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Τύπος υγρού Chemical Solutions, Waste Water
Χαρακτηριστικά Adjustable Sensitivity Απόσταση - Έλεγχος στον αισθητήρα (μέγιστο) -
Λεπτομερής περιγραφή Liquid Level Controller High/Low Level SPDT (1 Form C) 230VAC Socketable Επικοινωνία Αξιολόγηση @ Τάσης 8A @ 250VAC
Φόρμα Επικοινωνίας SPDT (1 Form C)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CLP30-200B1RL
CLP30-200B1RL
Κατασκευαστές: STMicroelectronics
Περιγραφή: THYRISTOR 30A 8SOIC