CC40SD24
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
Carlo Gavazzi
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: CC40SD24
Περιγραφή προϊόντος 3P CONT S 24V DC 2NO2NC
Φύλλα δεδομένων: CC40SD24.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CC40SD24
Αριθμός εξαρτήματος CC40SD24 Κατασκευαστής Carlo Gavazzi
Περιγραφή 3P CONT S 24V DC 2NO2NC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1050 pcs Φύλλο δεδομένων CC40SD24.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 16.8 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 2.4 VDC
Στυλ λήξης Screw Terminal εναλλαγή τάσης 690VAC - Max
Σειρά CC Χρόνος αποδέσμευσης 4ms
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 1864-1548
Θερμοκρασία λειτουργίας -5°C ~ 60°C Λειτουργήστε Ώρα 50ms
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount, DIN Rail Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable
Χαρακτηριστικά Auxiliary Contacts Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 40A
Επικοινωνία Υλικό - Φόρμα Επικοινωνίας 3PST-NO (3 Form A)
πηνίο τάσης 24VDC πηνίο Αντίσταση -